czwartek, 24 maja 2012

III etap !

Witajcie :)
W końcu Natka wszystko nadrobiła, popoprawiała oceny i zaległe kartkówki, żeby tutaj zawitać i przybliżyć Wam kilka ważnych informacji o III etapie konkursu Fashion Top Model. Z poprzednim etapem nie poszło za dobrze, ale jestem pewna, że z tym poradzicie sobie świetnie. Tak więc do dzieła!

Zadanie polega na ułożeniu ankiety, która powinna zawierać przynajmniej 6 pytań dotyczących ulubionych stylów, znienawidzonych kreacji lub co dana osoba najchętniej założyłaby na wybraną okazję. Każda z Was dostanie przydzielonego członka jury, którego trzeba dokładnie przesłuchać. ;) Kolejnym zadaniem jest stworzenie zestawu na bazie otrzymanych odpowiedzi, którego nie powstydziłaby się Wasza inspiracja, w tym wypadku jury. Zalinkowane prace przesyłacie nam na ftopmodel@gmail.com do 10 czerwca (niedzieli). UWAGA! Prace będzie oceniać jedna osoba, która odpowiadała na Wasze pytanie, więc wydaję mi się, że będzie troszkę łatwiej. :)

Vessoga. - Natka36
Smerfetka ♥ - Gabby
MIKRUSEK - Fakestop
Beki - Tunka
paulina19a - Gabby
Asiam33 - Fantie
Limy. - Tunka
Daria5 - Natka36
Gabryla - Fakestop
Bleach - Fantie

Do każdej z Was na FS zostanie wysłany numer kontaktowy do danego członka jury. Wtedy możecie śmiało do niego napisać. Gdyby wystąpiły jakieś trudności związane z kontaktem z jury proszę zgłaszać do mnie na FS, nie w komentarzach. Gdyby natomiast ktoś zrezygnował lub odszedł, to przywracamy do konkursu osoby, które w poprzednim etapie miały największą ilość pkt z osób, które nie przeszły.

Jako malutkie przeprosiny niedługo pojawi się loteria, gdzie do wygrania będzie mnóstwo cudownych nagród. mam nadzieję, że takie atrakcje w trakcie trwania etapu zostaną na dłużej. :) Oczywiście postaram się to jak najszybciej dodać, bo muszę jeszcze poszukać kilku nagród, ale za tydzień miejmy nadzieję ujrzycie gotową niespodziankę. Od dawna wiadomo, że nie jestem regularna w dodawaniu tutaj postów, dlatego mam w planach zrobić coś z tym, ale tego już Wam nie będę zdradzać. Mam nadzieję, że będziecie zadowoleni z nowych zmian. Powodzenia!

Fashion Top Model

PS1 Nie możemy odszukać Limy. Jeśli ktoś wie pod jakim nickiem się kryje, proszę nas powiadomić!
PS2 Gabryla odeszła, dlatego będziemy zastanawiać się nad tym, kto powinien zająć jej miejsce.
PS3 Do konkursu prawdopodobnie przywrócimy Pandorę. i Intelektualistkę za nienadesłaną/zaginioną prace. ;)

12 komentarzy:

 1. Faaaaaaantie nadchodzę. :3

  OdpowiedzUsuń
 2. A, i mam pytanie: jak będziemy tworzyć stylizacje, to modelka ma mieć twarz taką jaką chciałby członek jury, czy to ma być 'nasza twarz'?

  OdpowiedzUsuń
 3. Nick Limy. na fs to Danne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bleach, możecie się wzorować, ale nie kopiować (!) na wcześniejszych twarzach danego członka jury. Można tez zadać pytania, dotyczące makijażu. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. "PS3 Do konkursu prawdopodobnie przywrócimy Pandorę. i Intelektualistkę za nienadesłaną/zaginioną prace. ;) "

  przepraszam? czy ja się przesłyszałam? Ja (Jaredka) i Cacek wysłałyśmy pracę na konkurs. Ale oczywiście nikt na to nie zwrócił uwagi. Taki "super konkurs" sie zapowiadał a tu jeden wielki bajzel!

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie było Waszej pracy, poza tym napisaliście email na naszą pocztę z prośbą o wyjaśnienie i ewentualnie ponowne przywrócenie do konkursu?

  OdpowiedzUsuń
 7. Gdybyście cokolwiek nam powiedzieli, pokierowali nas, to byśmy napisały. Pisałam ,że mogę przesłać screena z potwierdzeniem ,że wysłałam naszą pracę. Prosiłam na blogu , nie wpadłam na to, żeby napisać e-maila. Zero kontaktu z wami. Jednym słowem bagno. Normalne użytkowniczki ,robią lepsze konkursy od was. Żenada.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gdybyście cokolwiek nam powiedzieli, pokierowali nas, to byśmy napisały. Pisałam ,że mogę przesłać screena z potwierdzeniem ,że wysłałam naszą pracę. Prosiłam na blogu , nie wpadłam na to, żeby napisać e-maila. Zero kontaktu z wami. Jednym słowem bagno. Normalne użytkowniczki ,robią lepsze konkursy od was. Żenada.

  OdpowiedzUsuń
 9. Teraz obrażasz innych. My jesteśmy jakie w takim razie? Pisałam niejednokrotnie, że w razie jakichkolwiek problemów proszę zgłaszać się na email, bo w komentarzach nie da się nic załatwić.

  OdpowiedzUsuń
 10. jeżeli jestem przywrócona z pandorą to nadal jestem z nią w grupie i mamy zrobić to zadanie na ten etap tak? bo nie rozumiem

  OdpowiedzUsuń
 11. intelektualistka, Pandora. nam już przesłała tamtą pracę, dlatego to zadanie wykonujecie osobno. Jako, że niespodziewanie Was przywróciłyśmy, to napisz do mnie: 31935176 i przygotuj ankietę. ;)
  Natka36

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Będzie nam bardzo miło, jeśli podzielisz się z nami swoim zdaniem lub sugestią.