sobota, 21 kwietnia 2012

! Wyniki !

Witam drogich czytelników!

Przybywam do Was już oficjalnie z wynikami. Mam nadzieję, że będziecie cieszyć się z pomyślnego przejścia etapu, a tym, którym zabrakło trochę szczęścia, zgłoszą się do następnej edycji, bo takową planujemy.

Od razu chciałabym zaznaczyć, iż zadanie nie było wcale takie łatwe. Połączyliśmy Was w dwuosobowe drużyny, nie wiedząc, czy choć jedna partnerka zna się na grafice. Ocenialiśmy tylko i wyłącznie główne wrażenie jakie wywierały na nas stworzone przez Was okładki. Przyznam, że jury było trochę zawiedzione poziomem prac, ale liczymy, iż z następnym zadaniem poradzicie sobie lepiej. ;) Zerknijcie jaka prezentuje się Wasza sytuacja.Wszystko jest zawarte w tabelce, dlatego prosiłabym się z nią uważnie zapoznać. Niestety, ale musimy pożegnać się z dwoma drużynami i jedną uczestniczką, z którą ciężko było się skontaktować. Mowa tutaj o Woah., Tomodachi ♥, Chillin., Pastela i Delight. Jest nam bardzo przykro, bo straciłyśmy bardzo dobre uczestniczki, ale na tym poziomie konkursu oczekujemy czegoś więcej. ;) Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami do końca już jako czytelnicy, a także spróbujecie swoich sił w następnej edycji. Oczywiście, gratulujemy osobom, które dostały się do kolejnego etapu i mają nadal szansę zgarnąć główną nagrodę w konkursie. Już w poniedziałek możecie spodziewać się zapowiedzi 3 etapu i wtedy zaczniecie prace.

Mamy jeszcze mały bonus. Jeden z członków jury był lekko oburzony poziomem w tym konkursie, dlatego postanowił zrobić magazyn i udowodnić, że wystarczy jedynie mieć dobry pomysł i poświęcić trochę czasu, żeby stworzyć coś fajnego, co zagwarantuje nam miejsce w dalszej części rywalizacji. Tą osobą okazała się uzdolniona graficznie Fakestop. Oto jej praca:


Tak więc tym miłym akcentem kończymy wyniki 2 etapu 2 edycji konkursu Fashion Top Model. Nie zapomnijcie zajrzeć na bloga w poniedziałek! Do zobaczenia :)

29 komentarzy:

 1. Uff... udało się, przeszłam. :)

  Zauważyłam błąd, trzecia drużyna powinna mieć 33punkty, a nie 43. I jeszcze brakuje ocen drużyny VII.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda. Szkoda, że nie przeszłyśmy. Ale cóż, nie mamy zdolności graficznych XD Gratuluję grupom, które przeszły ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż, nie każdy ma talent jak fake.
  Nawet moich i intel wyników nie ma ; (

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje mi się, że grupa V powinna mieć 31,5 pkt ;) .

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jeszcze wtedy nie umiałam się wszystkim posługiwać, bo podczas trwania II etapu nauczyłam się wielu rzeczy, a już oddałam pracę. :<

  OdpowiedzUsuń
 6. przepraszam, a gdzie są oceny grupy Caaacek12 - Jaredka ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Pandora., nie doszło Wasze zgłoszenie. Na czacie intelektualistka się nawet chwaliła okładką, ale nic nie doszło. Praca Jaredki i Caaacek12 również nie doszła. Poszukam jeszcze na wszelki wypadek. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę jeszcze wysłać ponownie...?

   Usuń
 8. Gabryla, kocham Cię skarbie. ;*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy to jakaś ukryta groźba? :c

   Usuń
  2. Nie, ja po prostu wyznaję Ci swoja miłość. :3

   Usuń
 9. Hm, dziwne bo wysyłałam, mogę zrobić screena. Zawsze ten głupie wp ech ;c

  OdpowiedzUsuń
 10. pandora nie wyslalas naszej okladki?! -.- intel

  OdpowiedzUsuń
 11. wysłałam przecież.
  mogę screena pokazać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pandziu, pokaż tego ss niech uwierzą, bo może coś się wam zapodziało, a naprawdę obie się napracowałyśmy.

   inteelelel

   Usuń
 12. Pandora.- nie ma co się wysilać, tu z góry ustalone jest kto wygra :) Także to zamieszanie jest bez sensu.

  OdpowiedzUsuń
 13. no kurde, przecież Jaredka wysłała naszą pracę ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja wraz z Pandorą mamy taki sam problem. Załoga ftp ostro namieszała.

   intel

   Usuń
 14. czekam na kolejny etap ;)

  OdpowiedzUsuń
 15. Mam nadzieję, ze dziewczyny znajdą naszą pracę . Jak na razie czekamy na informacje ;] Caaacek12

  OdpowiedzUsuń
 16. Japierdl. jak mnie ten konkurs wkurza. Nie dość, że nie mogą znaleść prac, to jeszcze z miesiąc trzeba czekać na wyniki. Miały być w poniedziałek, jest piątek, JEZU * __ *

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyniki już są, chyba miałaś na myśli III etap. :)

   Usuń
  2. Oo, właśnie, pomyłka *.*

   Usuń
 17. To już jest lekka przesada.

  OdpowiedzUsuń
 18. czy dowiemy się coś o naszych zaginionych pracach ??

  OdpowiedzUsuń
 19. SUPER. Niby prestiżowy konkurs, a nikt się nim nie interesuję. Nie ma wyników już od 2-3 tygodni (zresztą jak zawsze od początku konkursu), zaginęły pracę, a założycielki konkursu nawet nie skłaniają się do sprawdzenia.. No sorry coś tu nie gra. Ten konkurs będzie się ciągnął przez 5 lat? ._.

  OdpowiedzUsuń
 20. Na notkę uczestniczki czekają już prawie miesiąc. Zapomnieliście już o konkursie?

  OdpowiedzUsuń
 21. A najlepiej pisać z anonimów, prawda?
  Praca nie zaginęła, nie było jej, gdybyśmy ją odnalazły, to napisałybyśmy do dziewczyn. Nie ma tej pracy, przeszukałam 3 razy i nie ma. Nic nie poradzę na to, że komuś poczta nie działa. Decydując się na konkurs nie podpisywałam jakiegoś dokumentu, że będę tu siedzieć codziennie. Jest maj, przyznam szczerze, że szkoła jest dla mnie ważniejsza, więc uszanujcie to. Informację o następnym etapie już umieszczam, wystarczy skontaktować się ze mną prywatnie, a nie pokazywać jaki to ja jestem odważny w komentarzach.
  Fashion Top Model

  OdpowiedzUsuń
 22. Co to za różnica czy ktoś się wypowie anonimowo, albo w komentarzach? Jakby się ukazał, to mogę się założyć to by miało jakiś wpływ na oceny jurorów. Robicie ten konkurs nie wiem po co, żeby się ośmieszyć? Chyba powinno wam zależeć ,żeby wybrać tę prawdziwą Fashion Top Model, a nie tą której praca dotarła bez problemu, czyż nie?

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Będzie nam bardzo miło, jeśli podzielisz się z nami swoim zdaniem lub sugestią.