poniedziałek, 11 czerwca 2012

Informacja!

Termin przesyłania prac na III etap kilka godzin temu się zakończył. Jesteśmy zdumieni tak niską ilością prac jaką otrzymaliśmy. Szczególnie dlatego, że doszliśmy prawie do końca, a tu tyle osób zrezygnowało ze świetnych nagród, prestiżu i wspólnej zabawy. Może znowu pojawił się problem, że prace nie dochodzą do nas? My otrzymałyśmy tylko 4. Jeśli ktoś wysyłał, a nie jest pewny czy doszło, to proszę napisać w komentarzach. Jeżeli natomiast nie miałyście czasu wykonać zadania, napiszcie, razem coś wymyślimy. Wyniki planujemy podać za kilka dni, razem z pierwszym zadaniem finałowym. Pojawi się także ciekawy konkurs. Śledźcie naszego bloga. :)

10 komentarzy:

 1. Ja wysłałam, ale nie wiem czy doszło... Jeśli nie, to napiszcie, wyślę ponownie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tej strony intelektualistka. Chciałabym wyjaśnić brak mojej pracy.. No więc Natka36 poleciła abym skontaktowała się z nią przez gg. Skontaktowałam. Wysłałam jej zestaw pytań - i brak odpowiedzi... Dlatego nie ma mojej pracy. No cóż.

  OdpowiedzUsuń
 3. Proszę o potwierdzenie czy doszła moja praca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja również wysłałam pracę, proszę o potwierdzenie otrzymania :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Pandora., Daria5, paulina19a, Wasze prace akurat doszły. ;)
  intelektualistka, cały czas byłam na GG, dwie dziewczyny mi zadawały pytania i odpowiedziałam, nie widziałam, żebyś coś pisała. Napisz jeszcze raz na 31935176 :) albo skontaktuj się na pocztę. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy moja praca doszła? Wysyłałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. No cóż,wysłałam na email konkursu moją aktualną nazwę użytkownika... Gdyby była możliwość szybkiego nadrobienia etapu... :c

  Danne.

  OdpowiedzUsuń
 8. no cóż mnie zbytnio nie było w czasie trwania etapu, mówi się trudno. jak się nie robi to się ma.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy poznamy kiedyś wyniki? Rozumiem są wakacje, wyjeżdżamy, ale z przykrością muszę powiedzieć, że czekamy już na nie miesiąc. Czas w którym miały dziewczyny wykonać etap, był o wiele krótszy, a wyników nie ma i nie ma. Jeśli weźmiesz jeszcze jakąś wysłaną pracę po terminie, będzie to niesprawiedliwe. Więc moim zdaniem najlepiej jest teraz od razu przejść do finału z tymi 4 czy 3 dziewczynami i zakończyć ten konkurs jeszcze w te wakacje, bo tak będzie się ciągnął do następnego roku. Na wykonanie etapu będzie tydzień, a wyniki za miesiąc, to bezsensu. Czekam na odpowiedź, zrób ten finał i zakończ. :)
  nmjnn

  OdpowiedzUsuń
 10. Haha, już październik, a wy się nadal nie odzywacie :D

  OdpowiedzUsuń

Drogi czytelniku! Będzie nam bardzo miło, jeśli podzielisz się z nami swoim zdaniem lub sugestią.